Witamy na naszej stronie

Firma "Pieruszka" produkuje drzwi na indywidualne zamówienie, dzięki temu uzyskujemy drzwi, które doskonale komponują się z wyglądem budynku. Drzwi i schody wykonujemy z tarcicy sezonowej, która następnie jest suszona we własnej suszarni kondensacyjnej.

Drzwi zewnętrzne standardowo wyposażone są w podwójne uszczelki, zamki trzypunktowe oraz zawiasy bolcowe co gwarantuje ich szczelność i wysokie bezpieczeństwo. Drzwi malowane są farbami akrylowymi w pełnej gamie kolorów firm Sikkens lub Renocoll. Do szklenia stosujemy szyby bezpieczne antywłamaniowe, refleksyjne, ornamentowe lub witraże.

Drzwi wewnętrzne to wysokiej jakości stolarka wyprodukowana z drewna sosnowego, uszlachetnionego naturalną okleiną dębową, bukową, jesionową lub innego gatunku drewna, w oparciu o nowoczesną technologię, co daje bardzo wysoką jakość wyrobu.

Schody proponujemy jako samonośne lub na beton z tarcic liściastych (dąb, buk) lub drewna egzotycznego. Balustrady wykonujemy toczone lub proste z dodatkami ze stali nierdzewnej.

Wzór, kolor i dodatki uzgadniamy z Klientem przed przystąpieniem do realizacji.

Przykładowe realizacje
Copyright by www.pieruszka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone / Polityka plików cookies